Ortodonti Tedavisi Fiyatları

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Ortodonti Tedavisi Fiyatları
Ortodonti Tedavisi Fiyatları

Ortodonti tedavisi fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Tedavinin süreci, uygulanacak olan tedavi ve kullanılacak malzemenin kalitesine göre değişir. Bu yüzden muayene olunmadığı sürece net bir fiyat belirlemesi yapmak mümkün olmamaktadır.

Ortodonti tedavisi fiyatları, hastanın sahip olduğu ağız ve diş yapısındaki bozuklukların derecesine göre değişiklik gösterir. Siz de Ankara Ortodontist hizmetlerindeki talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve sahip olmak istediğiniz tedavi süreçlerine dair daha detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Ortodontik Tedavi

Ağız ve diş yapısındaki çapraşıkları, dişlerin arasındaki boşlukları ve kaymaları gidermek için uygulanan tedavi yöntemleridir. Alanında uzman ortodontistler tarafından uygulanmaktadır. Uygulanan işlemler genellikle; metal braket, seramik braket, safir braket, invisaling ve Lingual braket yöntemleriyle gerçekleşir.

Birçok kişi ortodontist uzmanı seçimini eş, dost, akraba tavsiyesiyle yapmaktadır. Oysa seçeceğiniz diş hekimi hakkında bireysel araştırma yapmak en doğru kararı vermenize yardımcı olacaktır. Diş hekimi seçimlerinde öncelikle hekimin mesleki donanımını araştırmanız lazım. Daha sonra kullandığı yöntemler ve tedavi şekilleri, sizin rahatsızlığınıza uygun olduğuna emin olmalısınız. Diş hekim seçerken;

  • Mesleki tecrübesi ve deneyiminin yeterli olması
  • Rahatsızlığınızı karşılayacak uygulamaların olması
  • Kullanılan ekipmanların kalitesi ve çeşitlerinin olması
  • Randevu sistemi ve planlama aşamalarının olması

gibi dikkat etmeniz gereken unsurlardan bazılarıdır. Diş doktoru seçerken kesinlikle muayene yapısı incelenmelidir. Tedavi yapılacak kliğin temizliği çok önemlidir. Hasta ile ilgilenen asistanlar ve diğer personelin yaklaşımları ve mahremiyet kurallarına uygun davranılması da dikkate alınması gereken konular arasındadır. Enis Güray Ortho olarak bu imkanları hastalarımıza titiz bir şekilde sunmaktayız. Siz de bu ayrıcalıklardan faydalanmak ve tedaviler hakkında güncel fiyat bilgisi almak için, iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ortodonti Tedavisi Fiyatları 2022

Ortodonti fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Bu sebepten dolayı ortodonti alanlarında gerçekleştirilecek olan tedaviler için belli bir ücret tarifesi verilmesi mümkün değildir. Uygulanacak tedavinin seans süresi kullanılacak malzeme ve makinanın markası fiyatın değişmesindeki en büyük etkenlerden birisidir. Net bir fiyat vermemiz için hastamızın kliniğimizde muayene olması gerekmektedir.

Dr. Enis Güray, uzmanlık alanı olduğu ortodontik tedaviler dahilinde, Türkiye genelinde özel çözümler sunmaktadır. Siz de bu ayrıcalıklardan faydalanmak ve tedaviler hakkında güncel fiyat bilgisi almak için, iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ortodontik Tedaviler

Menü
Whatsapp İletişim
Şimdi Bizi Arayın